Y0075150K000B9L
MFR.Part #
Y0075150K000B9L
JLCPCB Part #
C1480808
Description
-55℃~+125℃ 150kΩ 250mW ±0.1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS