Y00626K77000T0L
MFR.Part #
Y00626K77000T0L
JLCPCB Part #
C1476621
Description
-55℃~+125℃ 6.77kΩ 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS