Y00626K26000T0L
MFR.Part #
Y00626K26000T0L
JLCPCB Part #
C1478236
Description
-55℃~+125℃ 6.26kΩ 600mW Metal foil resistor ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors