Y00624K12000B0L
MFR.Part #
Y00624K12000B0L
JLCPCB Part #
C1474295
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 4.12kΩ 600mW ±0.1% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors