Y00624K02000T0L
MFR.Part #
Y00624K02000T0L
JLCPCB Part #
C1477136
Description
-55℃~+125℃ 4.02kΩ 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS