Y006230R0000A9L
MFR.Part #
Y006230R0000A9L
JLCPCB Part #
C1475270
Description
-55℃~+125℃ 30Ω 600mW ±0.05% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS