Y006220K0000D9L
MFR.Part #
Y006220K0000D9L
JLCPCB Part #
C1465459
Description
-55℃~+125℃ 20kΩ 600mW ±0.5% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS