TWW5J2R0E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
TWW5J2R0E
JLCPCB Part #
C2641660
Package
Plugin
Description
-55℃~+275℃ 2Ω 5W Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS