Y005828K5710D9L
MFR.Part #
Y005828K5710D9L
JLCPCB Part #
C3534006
Package
Plugin,D3xL6.9mm
Description
-55℃~+125℃ 28.571kΩ 300mW Metal foil resistor ±0.5% ±8ppm/℃ 插件,D3xL6.9mm Through Hole Resistors ROHS