Y00281K35600T0L
MFR.Part #
Y00281K35600T0L
JLCPCB Part #
C1486228
Description
-55℃~+125℃ 1.356kΩ 1W ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D9.5xL25.4mm Through Hole Resistors