Y002850R0000T9L
MFR.Part #
Y002850R0000T9L
JLCPCB Part #
C1486131
Description
-55℃~+125℃ 1W 50Ω ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D9.5xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS