Y0020400K000B0L
MFR.Part #
Y0020400K000B0L
JLCPCB Part #
C1490080
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 250mW 400kΩ ±0.1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors