Y002015R0000D9L
MFR.Part #
Y002015R0000D9L
JLCPCB Part #
C1481194
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 15Ω 500mW ±0.5% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS