Y00131K02400A9L
MFR.Part #
Y00131K02400A9L
JLCPCB Part #
C1490334
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1.024kΩ 2W ±0.05% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS