Y0011100K000F0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0011100K000F0L
JLCPCB Part #
C1486122
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 100kΩ 1W Metal foil resistor ±1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors