Y000793K1000B9L
MFR.Part #
Y000793K1000B9L
JLCPCB Part #
C1482643
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 93.1kΩ ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS