H824R3BZA
MFR.Part #
H824R3BZA
JLCPCB Part #
C1406509
Description
-55℃~+155℃ 24.3Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS