Y000750K0000F9L
MFR.Part #
Y000750K0000F9L
JLCPCB Part #
C1469453
Description
-55℃~+125℃ 50kΩ 600mW ±1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS