Y000739R6200A9L
MFR.Part #
Y000739R6200A9L
JLCPCB Part #
C1469201
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 39.62Ω 600mW ±0.05% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS