Y000727K4000B0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y000727K4000B0L
Description
-55℃~+125℃ 27.4kΩ 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ - Through Hole Resistors ROHS