Y4021470R000Q6W
MFR.Part #
Y4021470R000Q6W
JLCPCB Part #
C4290829
Description
-55℃~+150℃ 100mW 470Ω ±0.02% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount