Y000719K6000B9L
MFR.Part #
Y000719K6000B9L
JLCPCB Part #
C1463975
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 19.6kΩ 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS