H4105KFYA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H4105KFYA
JLCPCB Part #
C1405789
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 105kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS