Y000710K0180Q9L
MFR.Part #
Y000710K0180Q9L
JLCPCB Part #
C1471004
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10.018kΩ 600mW ±0.02% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS