TR3A336M004C1500
MFR.Part #
TR3A336M004C1500
JLCPCB Part #
C1958410
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω 33uF 4V ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS