TNPW121047K0BETA
MFR.Part #
TNPW121047K0BETA
JLCPCB Part #
C4105225
Description
-55℃~+125℃ 333mW 47kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount