TNPW12068K45BETY
MFR.Part #
TNPW12068K45BETY
JLCPCB Part #
C4176168
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 250mW 8.45kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount