TNPW120684K5BETY
MFR.Part #
TNPW120684K5BETY
JLCPCB Part #
C4084215
Description
-55℃~+125℃ 250mW 84.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount