TNPW12067K96BYEA
MFR.Part #
TNPW12067K96BYEA
JLCPCB Part #
C1729928
Description
-55℃~+155℃ 200V 400mW 7.96kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS