TNPW120669K0BETA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPW120669K0BETA
JLCPCB Part #
C1357241
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 69kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount