RNC50J6192FMR36
MFR.Part #
RNC50J6192FMR36
JLCPCB Part #
C3538693
Description
-65℃~+175℃ 100mW 61.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors