TNPW120636K0BETY
MFR.Part #
TNPW120636K0BETY
JLCPCB Part #
C3963823
Description
-55℃~+125℃ 250mW 36kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount