TNPW12062K74BETY
MFR.Part #
TNPW12062K74BETY
JLCPCB Part #
C3958592
Description
-55℃~+125℃ 2.74kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount