Y16258K20000B24W
MFR.Part #
Y16258K20000B24W
JLCPCB Part #
C4067709
Description
-55℃~+150℃ 300mW 8.2kΩ ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount