TNPW12061K47BETY
MFR.Part #
TNPW12061K47BETY
JLCPCB Part #
C4135221
Description
-55℃~+125℃ 1.47kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount