TNPW120615K0BETA
MFR.Part #
TNPW120615K0BETA
JLCPCB Part #
C1730324
Description
-55℃~+125℃ 15kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount