TNPW080551R0BXCN
MFR.Part #
TNPW080551R0BXCN
JLCPCB Part #
C4079047
Description
-55℃~+125℃ 125mW 51Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount