TNPW080529K8BETA
MFR.Part #
TNPW080529K8BETA
JLCPCB Part #
C4141376
Description
-55℃~+125℃ 125mW 29.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount