TNPW080524K0BYTA
MFR.Part #
TNPW080524K0BYTA
JLCPCB Part #
C4023494
Description
-55℃~+125℃ 125mW 24kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount