TNPW080524K0BHTA
MFR.Part #
TNPW080524K0BHTA
JLCPCB Part #
C4199950
Description
-55℃~+125℃ 125mW 24kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount