TNPW080520K0BHEA
MFR.Part #
TNPW080520K0BHEA
JLCPCB Part #
C1714591
Description
-55℃~+155℃ 150V 200mW 20kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS