TNPW080513K0BEEN
MFR.Part #
TNPW080513K0BEEN
JLCPCB Part #
C1725200
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 150V 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS