TNPW080513K0BECN
MFR.Part #
TNPW080513K0BECN
JLCPCB Part #
C1357011
Description
-55℃~+125℃ 125mW 13kΩ 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount