TNPW06035K60BYEN
MFR.Part #
TNPW06035K60BYEN
JLCPCB Part #
C4065625
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS