RNR50J5490FRRE5
MFR.Part #
RNR50J5490FRRE5
JLCPCB Part #
C3554392
Description
-65℃~+175℃ 100mW 549Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors