TNPW06031K62BXEA
MFR.Part #
TNPW06031K62BXEA
JLCPCB Part #
C1719818
Description
-55℃~+155℃ 1.62kΩ 125mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS