TNPW060315K8BYEA
MFR.Part #
TNPW060315K8BYEA
JLCPCB Part #
C4259548
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS