BZT52C18-G3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZT52C18-G3-18
JLCPCB Part #
C5957499
Package
SOD-123
Description
100nA@14V 18V 410mW 45Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS