TNPW040230K9BETD
MFR.Part #
TNPW040230K9BETD
JLCPCB Part #
C1721724
Description
-55℃~+125℃ 30.9kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount