TNPU12065K60BZEN00
MFR.Part #
TNPU12065K60BZEN00
JLCPCB Part #
C4282394
Description
-55℃~+125℃ 250mW 5.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS